wozy strażackie

Gmina Świerklany Górą!

Gmina Świerklany Górą!

Dzisiaj 03.06.2017 r. nasza drużyna w składzie: Dawid Wita (dowódca), Adam Gembalczyk, Bartek Dziwoki, Katarzyna Benisz, Aleksandra Benisz, Krzysztof Krótki, Kamil Skupień, Damian Kufieta oraz Krzysztof Rugor, brała udział w zawodach strażackich w Rybniku-Popielowie. Po konkurencji głównej zajmowaliśmy pierwsze miejsce na równi z naszymi kolegami z Jankowic. Po dogrywce, czyli konkurencji specjalnej, również mieliśmy taki sam czas co do sekundy. Całe zawody rozstrzygnęły się rzutem piłka lekarską, jednak lepsza okazała się reprezentacja z OSP Jankowice. My z kolei zajęliśmy dobre drugie miejsce, a na trzecim miejscu podium stanęło OSP Popielów. Co ciekawe – w zawodach brała udział między innymi drużyna z Republiki Czeskiej.

Bardzo ciekawie zapowiadają się jutrzejsze zawody o puchar Wójta Gminy Świerklany! Gorąco zapraszamy!

Nasze samochody


Wykonanie Responsywne strony internetowe K4ART