wozy strażackie

Graliśmy dla Maksia!

Graliśmy dla Maksia!

Graliśmy dla Maksia!
12.03.2017 mieliśmy zaszczyt wziąć udział w kolejnym turnieju strażackim piłki siatkowej połączonym ze zbiórką pieniędzy na leczenie najmłodszego strażaka Naszych kolegów z OSP Jankowice. Dzięki ogromnemu wkładowi pracy strażaków z Jankowic, wydarzenie było z góry skazane na sukces, co pokazała suma pieniędzy zebrana na ten szczytny cel. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem i gratulujemy efektu końcowego.
Nasi koledzy świetnie pokazali, że ludzie będący w OSP, to nie tylko osoby gaszące pożary czy ściągający koty z drzew, ale również ludzie gotowi na bezinteresowną pomoc swoim kolegom w każdej sytuacji.
Małemu Maksiowi życzymy dużo, dużo zdrowia, a zwycięzcy turnieju gratulujemy.

„Wiele słabych nici razem to jedna silna lina”.

Nasze samochody


Wykonanie Responsywne strony internetowe K4ART